نایلون عریض از جمله پرکاربردترین و قدیمی ترین تولیدات صنعت پلاستیک سازی محسوب می گردد. جنس مواد تشکیل دهندۀ نایلون عریض، مواد پلی اتیلن است که دارای دوام بالا می باشد. همواره شاهد کاربرد  نایلون عریض در سطح بازار هستیم. علت استقبال از تولید و فروش نایلون عریض، ویژگی های بارز پوشانندگی این نوع پلاستیک نسبت به دیگر انواع پلاستیک موجود در بازار می باشد. اگر در پی خرید نایلون عریض هستید، می توانید بدون واسطه از طریق شرکت دریا پلاستیک اقدام نمائید. چنین مجموعه های معتبری، متناسب با نوع فعالیتی که در عرصۀ تولید نایلون صنعتی انجام می دهند، همواره آمادۀ عرضۀ محصولات با کیفیت و مرغوب به بازار مصرف می باشند.

مزیت خرید نایلون عریض

لازم به ذکر است که تولید نایلون عریض در دو دسته بندی اصلی منجمله نایلون عریض کشاورزی و نایلون عریض ساختمانی انجام می پذیرد. بنابراین صاحبان صنایع کوچک و بزرگ متناسب با مصارفی که دارند، می توانند نسبت به خرید نایلون عریض با ضخامت و ابعاد متفاوت اقدام نمایند. بیشترین کاربرد نایلون عریض را می توانید در حوزۀ ساخت محیط گلخانه مشاهده نمائید. همچنین از نایلون عریض برای پوشش دهی قسمت هایی از بنای ساختمانی استفاده می شود.

از پهنای نایلون عریض برای پوشاندن برخی از استخرها استفاده می شود. ضمن آنکه پوشانندگی کاملی نسبت به دیگر انواع پلاستیک موجود در بازار دارد. شاهد گسترش کاربرد نایلون عریض در صنایع مختلف هستیم و به منظور پوشش دهی محصولات و اقلام مختلف در شرایط آب و هوایی بارانی اشاره نمود. تولید و فروش نایلون عریض در ابعاد آماده صورت می پذیرد که البته توسط تولید کنندگان امکان تولید این نوع پلاستیک در ابعاد سفارشی نیز وجود دارد. در نتیجه قیمت نایلون عریض بر اساس میزان ضخامت و کیفیت مواد اولیۀ آن تعیین می گردد. جهت استعلام قیمت نایلون عریض می توانید با دفتر فروش شرکت دریا پلاستیک تماس بگیرید.

نایلون عریض از جمله پلاستیک های کاربردی است که می توانید کاربرد آن را در صنایع مختلف ملاحظه نمائید. عمدتاً از کاربردهای گستردۀ نایلون عریض می توان در صنعت کشاورزی و ساختمانی اشاره نمود. بدین ترتیب صنایع مختلف، متناسب با مصارفی که دارند می توانند نسبت به خرید نایلون عریض ضخیم و یا نازک اقدام نمایند. کاربرد نایلون عریض برای پوشش دهی محصولات در انبارها بسیار مشهود است. این در حالی است که نایلون عریض گلخانه ای بیشتر در سطح بازار توسط تولید کنندگان و فروشندگان نایلون صنعتی تقاضا می شود. دریا پلاستیک نیز با استفاده از امکانات پیشرفته پیشرفته توانسته اند موفق به تولید انواع نایلون عریض گردند. این چنین صنایع مختلف، متناسب با نیازی که دارند، با قیمت ارزان می توانند نسبت به خرید نایلون عریض کشاورزی و یا ساختمانی اقدام نمایند.

خرید نایلون عریض گلخانه ای

فروش نایلون عریض به صورت رولی صورت می پذیرد. بدین ترتیب راحت تر می توان از این نوع پلاستیک استفاده نمود. ضمن آنکه صرفه جویی در هزینه ها را برای صنعت گران به ارمغان می آورد. از دیگر موارد کاربرد مشهود نایلون عریض می توان به پوشاندن سطح استخر، جلوگیری از سقوط سنگ و مصالح ساختمانی بر روی عابرین پیاده، حفاظت اقلام مختلف در برابر بارش باران و برف، محیط های بیمارستانی، حمل و نقل جهت بسته بندی محصولات مختلف و ... اشاره نمود.

 در نتیجه متناسب با محل احداث گلخانه، می توانید اقدام به خرید پلاستیک عریض گلخانه ای در ابعاد آماده و یا سفارشی نمائید. با توجه به داشتن پهنای زیاد، بیشتر شاهد فروش نایلون عریض در سطح بازار هستیم. بر اساس مطالب مذکور، قیمت نایلون عریض بر اساس جنس متریال به کار رفته و همچنین سایز و ضخامت آن تعیین می گردد. در نتیجه متناسب با میزان مصرفی که دارید، می توانید از طریق شرکت دریا پلاستیک، اقدام به خرید نایلون عریض رولی در ابعاد استاندارد نمائید.

دریا پلاستیک 

آدرس دفتر: بازار ۱۵ خرداد خیابان پامنار روبروی بانک صادرات ساختمان گل پلاک ۹

تلفن دفتر: ۰۲۱۳۶۰۵۶۱۶۲ - ۰۲۱۳۳۹۵۲۱۷۹ - همراه ۰۹۱۲۲۴۷۱۹۱۲ ۰۹۲۱۲۵۳۹۹۴۹ فرهادی

آدرس کارخانه: اتوبان ساوه خروجی صباشهر  شاهد شهر روبروی شهرداری خیابان صدر زاده کوچه پویا صنعت پلاک 111

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 263
نمایش همه
علاقه مندی ها ()