چندین سال از ورود نایلون حبابدار در ایران می گذرد که تولید کنندگان پلاستیک های صنعتی توانسته اند مبتنی بر نیاز بازار، موفق به تولید و عرضۀ نایلون حبابدار در داخل کشور گردند. این چنین توانسته اند امکان خرید نایلون حبابدار یا کیسه ضربه گیر نمایند. تولید کنندگان در صنایع مختلف، جهت مصارف گوناگون نیازمند به تهیۀ پلاستیک صنعتی می باشند. از ویژگی های نایلون حبابدار می توان به ضربه گیر بودن آن اشاره نمود. بنابراین به سهولت می تواند اقلام مختلف را در محیط کارخانجات به صورت ایمن نگه داری نمود. نایلون حبابدار به صورت رولی و کیسه ای در ابعاد متفاوت تولید می شود. بدین ترتیب متناسب با نیازی که دارید می توانید از طریق ناب پلاستیک، اقدام به خرید نایلون حبابدار با کیفیت و مرغوب نمائید.

خرید کیسه حبابدار دو لایه

هم اکنون متناسب با نیازی که دارید، می توانید مناسب ترین نوع پلاستیک صنعتی مورد نیازتان را خریداری نمائید. در دسته بندی چنین محصولی، بر مبنای نوع کالایی که قصد بسته بندی آن را دارید، می توانید نسبت به خرید کیسه ضربه گیر اقدام نمائید. این نوع پلاستیک صنعتی به دلیل ظاهر خاص و منحصر به فردی که از آن برخوردار است، در ابعاد متفاوت تولید و در دسترس صنعت گران قرار گرفته می شود. این چنین بر حسب نیازی که برای بسته بندی و نگهداری اقلام شکستنی و با حساسیت بالا دارید، می توانید نایلون حبابدار یا همان کیسه حبابدار در ابعاد متفاوت خریداری نمائید.

بدیهی است منطبق بر موارد مذکور، قیمت کیسه ضربه گیر بر اساس ابعاد، مدل و ضخامت آن تعیین می گردد. در صورت تمایل به خرید نایلون ضربه گیر با قیمت ارزان و کیفیت مرغوب می توانید با کارشناسان ما در ناب پلاستیک تماس حاصل فرمائید. این چنین متناسب با نیازی که دارید، می توانید بهترین نوع پلاستیک حبابدار را خریداری نمائید.

نایلون حبابدار یکی از پلاستیک های پرفروش موجود در بازار به شمار می رود که می توانید به صورت رولی و یا کیسه ای با ضخامت و ابعاد متفاوت خریداری نمائید. با توجه به اینکه از ویژگی های پلاستیک برای حفظ و نگهداری محصولات مختلف استفاده می شود، انتخاب نایلون مناسب، می تواند تأثیر بسزایی بر روی کاهش هزینه های خسارت حین حمل و نقل محصولات داشته باشد. فروش نایلون ضربه گیر در ابعاد متفاوت صورت می پذیرد و این چنین می توانید حمل و جا بجایی کالاهای بسته بندی شده را به صورت ایمن با وسایل نقلیۀ باری انجام دهید. جهت خرید نایلون حبابدار دو لایه و چند لایه می توانید با کارشناسان فروش ما در ناب پلاستیک تماس بگیرید.

خرید کیسه ضربه گیر با کیفیت

از ویژگی های کیسه ضربه گیر می توان به تولید این نوع پلاستیک با سایز حباب ریز، متوسط و درشت اشاره نمود. بنابراین صنعت گران بر اساس نوع محصولاتی که قصد بسته بندی و نگهداری آنها را دارند، می توانند نسبت به خرید کیسه حبابدار یا همان نایلون ضربه گیر تصمیم بگیرند. به طور کلی با انتخاب پلاستیک مناسب، می توانید در مدت زمان اندک، محصولات را به حفظ ایمنی آنها، بسته بندی نموده و از بروز صدمات جدی به اقلام جلوگیری نمائید. در صورت تمایل به خرید نایلون حبابدار ضربه گیر با قیمت ارزان می توانید بدون واسطح از طریق مراکز تولیدی پلاستیک های صنعتی خریداری نمائید.

در حال حاضر می توانید شاهد فروش نایلون ضربه گیر در ابعاد و ضخامت متفاوت باشید. این چنین صنعت گران راحت تر می توانند با مد نظر قرار دادن نوع اقلام و میزان حساسیتی که در برابر شرایط محیطی و نگهداری آنها دارند، نسبت به خرید کیسه حبابدار با سایز ریز و یا متوسط اقدام نمایند. با توجه به مطالب مذکور، قیمت نایلون حبابدار بر اساس شاخص های مهمی همچون کیفیت، سایز حباب و میزان ضخامت و تعداد لایۀ تشکیل دهندۀ آن تعیین می گردد. جهت سفارش نایلون رولی و کیسه حبابدار می توانید با دفتر فروش ناب پلاستیک تماس بگیرید.

 ناب پلاستیک

دفتر تهران : بازار تهران خ ۱۵ خرداد روبروی پامنار نبش پاساژ سعادت

کارخانه ۱ : اتوبان آزادگان روبروی خلیج فارس خ فیروزبهرام خ استاد شهریار پلاک ۶

کارخانه ۲ : شهرک صنعتی شمس آباد بلوار بهارستان انتهای بلوار روبروی خواجه نصیر 

کارخانه ۳ : شهرک صنعتی شمس آباد بلوار نارنجستان گلبرگ ۱۲ 

شماره واتس اپ:  09360464803

شماره همراه:  09129339039

شماره تماس: 02144924002

ایمیل: naabplastic96@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 537
نمایش همه
علاقه مندی ها ()